Kurumumuz, tatil günleri haricinde, hafta içi 08:30 - 18.30, hafta sonu 09:00 - 13:00 arasında eğitim danışmanları aracılığıyla hizmet vermekte olup, eğitim hizmeti 7/24 ulaşımınıza açıktır.

Öğretimin ana üyesi konumunda olan eğitmenlerin seçiminde oldukça hassas davranıyoruz. Eğitim bilgisi, tecrübesi, aktarım yeteneği gibi akademik başarı çıtası yüksek öğretmenleri tercih etme aşamasında aşırı özen gösteriyoruz.

Kurumumuz, M.E.B. tarafından belirlenen asgari bursiyer öğrenci sayısının çok üstün burs imkanını öğrencilerine sunmaktadır. Her yıl düzenli olarak bursluluk sınavlarımıza başvurabilir ve %100'e varan burs imkanlarından faydalanabilirsiniz.

Kurumumuzun en güçlü yönlerinden biri de rehberlik hizmetlerimizdir. Her bir kursiyerimize atadığımız eğitim danışmanı, eğitimin başlangıcından, sertifikanın kursiyere ulaşımına kadar tüm desteği birebir sağlamaktadır.

Sertifika sınavı nasıl oluyor? Eğirim sınavınız tamamen online olarak yapılıyor. Eğitim videolarınızı izledikten sonra sınav modülünüz açılıyor. Çıkan soruların %50'sini doğru yapmanız gerekiyor. Sadece farklılık olarak Aile danışmanlığında soruların %70'ini doğru cevaplamanız gerekmektedir.

Eğitim videolarınızın %70'ini izledikten sonra sınav modülünüz açılır. Ancak eğitimi tamamen bitirmeden sınav modülüne girmenizi tavsiye etmeyiz.

Eğitiminizin sınavından başarılı olmak için eğitimlerden 50 ve üzeri puan almanız gerekmektedir. Ancak aile danışmanlığı eğitiminde 70 ve üzeri puan olmanız gerekmektedir.

Her eğitimin sınav sorularının sayısı farkı olmasına rağmen genellikle 20 – 25 sorudan oluşmaktadır. Aile danışmanlığında ise 50 soru sorulmaktadır.

Hayır, her bir sınavda online eğitim altyapımız sayesinde ilgili eğitiminizin soru havuzu vardır. Bu havuzdan sistem otomatik sınav oluşturmaktadır. Her seferinde farklı sorularla karışılabilirsiniz.

Başarısız olduğunuz sınavda tekrar sınava girme hakkınız bulunmaktadır. Sınavı başarılı bir şekilde geçinceye kadar sisteminiz açık kalır. Tüm dokümanlardan ve videolardan bu surede ücretsiz olarak faydalanabilirsiniz.

Sertifika sınavlarınız için herhangi bir ücret ödemezsiniz.

Eğitimler sizler için belirli bir sure açılır. Bu süre her eğitim için farklılık arz eder. Ancak eğitimleri tamamlama süresi tamamen sizinle ilgilidir. Hiç ara vermeden bazı eğitimleri birkaç günde bitirebilirsiniz. Bazı eğitimleri ise birkaç haftadan önce bitiremezsiniz. Aile danışmanlığı gibi büyük eğitimler ise birkaç ay sürmektedir.

Eğitime, en etkili adımınızı bizimle atın.

Eğitim Sepeti