3,250.00 

Aile Dizimi Eğitimi

3,250.00 

Yaşanan olumsuz durumlar, duygu ve düşünceler nesiller boyu aktarılır. Saklanan ve açığa çıkmayan duygular, olaylar şekil değiştirerek gelecek nesillerin hayatına, düşüncesine yerleşir. Aile dizimi ise doğru kuşak sıralaması ile bu olumsuz duygu ve düşüncelerin yaşamınızdan silinmesi üzerine kurulu sistemdir. Aile dizimi eğitimi alarak kuşakların doğru sıralanıp sorunlara çözüm bulunması mümkündür. Aile dizimi eğitimi alınmadan yüzleşme doğru yapılamaz. Bu yüzden sorun da ortadan kalkmaz.

EĞİTİM AÇIKLAMASI

Aile dizimi eğitimi kimler alabilir araştırmasına girebilirsiniz.

  – Aile dizimi eğitimi almak isteyenler

  – Koçlar

  – Psikolog

  – Akıl ve ruh sağlığı uzmanları

  – Hemşire

  – Doktor

Kök ailede yaşanan sorunlarının nesiller boyu aktarıldığı inanışa aile dizimi denir. Nesiller boyu atalarınızdan sadece fiziksel değil ruhsal özellikleri aldığınızı da gösteren anlayıştır. Aile diziminin amacı bu psikolojik sorunların temeline inmektir.

Psikolojik sorunlar, akıl ve ruh sağlığı problemleri aile dizimi eğitimi alıp uygulayanlarca düzeltilir. Enerjisel akış içinde aile dizimi yapılır ve gelecek kuşakların olumsuz duyguları yaşaması da engellenir. Evrende hiçbir duygu ve olay kaybolmaz. Sadece kadersel akış içinde şekil değiştirir. Aile dizimi kursu alarak psikolojik sorunları olan kişilere de yardımcı olabilirsiniz. Aile dizimi terapisti, kök aile içinde yaşanan sorunları farklı açıdan ele alır. Sıkışmış ve döngüden çıkamayan duyguların serbest bırakılmasını sağlar.

Aile dizimi sertifikası, aile dizimi kursu sonunda alınır. Aile dizimi eğitimi ve aile dizimi sertifikası almadan seans düzenlemek mümkün değildir. Düzenlense de danışana faydası olmayacaktır. İzlenen yol yanlış olduğunda danışanlarınızda etkisini de göstermez. O yüzden de eğitim alacağınız kurumu uzun süre araştırmanız gerekir. Düzenlediğiniz seanslardan fayda görmeyenler sizi başkalarına da önermeyeceğinden aldığınız aile dizimi eğitimi ile geniş kitlelere ulaşamazsınız.

Aile dizimi eğitimi içeriğinde genogram çalışması, bağlanma, duygusal aktarım ve aile dizimi yasaları öğretilir. Uzaktan Eğitim Merkezi, aile dizimi eğitimi kapsamlı verir. Ders içerikleri yoğun ve profesyonel seviyededir. Devlet üniversitesinde görevli akademisyenlerce hazırlanan aile dizimi eğitimi programı birçoğundan kalitelidir.

 

Aile Dizimi Sertifikası

 

Aile dizimi sertifikası alıp dilediğinize danışmanlık desteği sağlayabilirsiniz. Aile dizimi terapisi yapacaklar ve isteyen herkes aile dizimi sertifikası alır. Aile dizimi sertifikası devlet üniversitesi onaylı olup e devlet sisteminden görülecektir. E devlet sisteminden görülen sertifikalar danışanlarda güven duygusu sağlar.

Uzaktan Eğitim Merkezi aile dizimi sertifikası uluslararası geçerliliğe sahiptir. Yurt dışında çalışmak istediğinizde bu sertifikayı kullanırsınız. Devlet üniversitesi ile iş birliği içinde hazırlanan programlar eğitim kalitesi, sertifika değeri açısından farklıdır. En iyi aile dizimi sertifikası ile daha fazla kişiye ulaşırsınız.  Aile dizimiz sertifikası alacaklar kariyer değişikliği de düşünebilir. Bu eğitim merkezinde online ders alacağınızdan işinizden ayrılmadan aile dizimi terapisti olursunuz. Aile dizimi sertifikası uzaktan eğitim ile alınsa da derslerin kalitesi iyidir. Aile dizimi sertifikası verilirken eğitim içerikleri şu doğrultudadır;

  • Teori bilgiler
  • Uygulamalar
  • Süpervizyon eğitimi
  • Vaka incelemesi

 

Aile Dizimi Kursu

 

Aile dizimi kursu, aile içerisinde yaşanan olumsuz duyguların ve düşüncelerin bir an önce son bulması için de alınır. Aile dizimi terapisi yapmasanız da kendinizi geliştirmek için aile dizimi kursu deneyin. Psikolojik sorunlarınıza çözüm bulmanız dışında sezgilerinizi de kuvvetlendirir. Farkındalık sağlayan eğitimlerden olup mutluluğa kapı aralar.

Eğitim sınırı olmasa da Uzaktan Eğitim Merkezi ile görüşüp aile dizimi kursu hakkında merak ettiklerinizi sorun. Eğitim danışmanlığı desteği de sunulduğundan sorularınıza her türlü cevap bulursunuz. Gelirinizi artırıp sizi geliştireceğinden aile dizimi kursu almayı ertelemeyin.

Doktor Psikolojik Danışman Şengül İNAN GÜLPINAR

2010 yılında 3 Yıl süren Aile Dizimi eğitimini alarak Aile Dizimcisi olmuştur. Eğitimini tamamladığı dönemden itibaren aile dizimi uygulamalarını seanslarında aktif olarak yapmaktadır.

Eğitim Sepeti