1,750.00 

Akıl Zeka Oyunları Eğitimi

1,750.00 

Akıl zeka oyunları sertifikası almadan kurumlarda çalışmanız mümkün değildir. Günümüzde eğitim almak kolay olduğundan her lisans mezunu mutlaka 4 5 sertifika programından mezundur. Bu da iş başvurularında önde olunduğunu gösterir. Yapacağınız başvurularda nitelikli olduğunuzu gösterecek belgedir.

EĞİTİM AÇIKLAMASI

Akıl zeka oyunları sertifikası alarak gelir sağlarsınız;

– Akıl zeka oyunları atölyesinde

– Okullarda

– Eğitim kurumlarında

– Akıl zeka oyunu kulüplerinde

– Halk eğitim merkezi

– Belediyelerde

Zeka yaşla ve çevresel faktörler ile geliştirilebilir. Bu yüzden de çocuklarda zeki gelişimini desteklemek için akıl ve zeka oyunları kullanılır. Okul öncesi dönemden başlayarak yetişkinlik dönemi de dahil olmak üzere akıl zeka oyunlarından destek alınır. Öğretmenler ve çocuklarla yakından ilgilenenler akıl zeka oyunları sertifikası alarak faaliyet gösterebilir. Çocukların gelişimini desteklemek ve ileride başarılı olmasını sağlamak için akıl zeka oyunları kullanılmalıdır. Hangi oyunun zeka gelişimini nasıl desteklediğini anlamak içinse akıl zeka oyunları sertifikası programından yararlanılır.

MEB’de Geçerli Akıl Zeka Oyunları Sertifikası

 

Akıl zeka oyunları sayılar, kelime tamamlama ve tahmin üzerine kurulu oyunlardan oluşur. 30’a yakın akıl zeka oyunu ile okul öncesi dönemde de çocukların akıl yürütme becerilerini geliştirmek kolaydır. Zeka ve akıl yürütme beceri verilen emek ile gelişir. Bu sebeple de anne ve babalar çocuklarını akıl zeka oyunları kursuna gönderip gelişiminin desteklenmesini katkı sağlayabilir. Yaratıcılığı ve düşünme kabiliyetini geliştirir. MEB’de geçerli akıl zeka oyunları sertifikası ile okullarda zeka oyunları öğreticiliği de yaparsınız. Devlet okullarında ve özel okullarda zeka oyunları öğreticiliği yaparak gelir düzeyinizi artırmanız mümkündür.

 

MEB’de geçerli akıl zeka oyunları sertifikası Uzaktan Eğitim Merkezi ile çalışma düzeninizi aksatmadan alınır. Çocuklarla vakit geçirmek durumunda olanların alacağı MEB’de geçerli akıl zeka oyunları sertifikası iki yönlü sertifikadır. Sadece eğitim almanızı sağlamaz. Aynı zamanda MEB’de akıl zeka oyunları egzersizi ve akıl zeka oyunları kursu açmanıza da yardım eder. Öğretmenlerin egzersiz açmak için yerine getirmesi gereken şartlardan biri de budur. MEB’de geçerli akıl zeka oyunları sertifikası ücreti ödedikten sonra kısa sürede yaptığınız eğitim masrafını kazanırsınız. Eğitimler için sadece elinizin altındaki bilgisayar ve akıllı telefona ihtiyacınız vardır. Canlı derse istediğiniz mekandan katılım sağlarsınız. En iyi akıl zeka oyunları eğitimi aldığınızda başarılı olma yolunda adı atarsınız. Alacağınız her sertifika programı mesleğinizde aranılan olmanızı sağlar.

 

Zeka Oyunları Öğreticiliği

 

Akıl zeka oyunları sertifikası, zeka oyunları öğreticiliği yapmak isteyenlerce alınır. Devlet üniversitesi kalitesinde eğitim programları hazırlayan bu kurum sizi başarıya götürecek eğitimlerle doludur.

Uzman Psikolojik Danışman Aygül Bahar YILMAZ hocamız eğitimi anlatıyor. Aygül hocamız son 10 yıldır örgün ve Uzaktan Eğitimi vermektedir. Akıl zeka oyunları eğitimi konusunda Türkiye'nin her yerinde eğitimler yapan ve Türkiye'deki ilk online akıl zeka oyunları eğitmenlik eğitimini veren hocadır.

Satranç Antrenörü ve Satranç Hakemi Beycan ÖRGEN hocamız eğitimin satranç tarafını anlatıyor. Hocamız Türkiye Satranç Federasyonu Adana Temsilcisi olarak görev yapıyor.

Eğitim Sepeti