Orijinal fiyat: 1,800.00 ₺.Şu andaki fiyat: 1,490.00 ₺.

Bebek Masaj Ve Spa Eğitimi

Orijinal fiyat: 1,800.00 ₺.Şu andaki fiyat: 1,490.00 ₺.

Bebek masaj ve spa sertifikası alarak bebeğinizle iletişiminizi güçlendirirsiniz. Anne ve babalar geçerli bebek SPA sertifikası alarak çalışma imkanı elde eder. Bebeklere doğru şekilde dokunmak onlarla olan bağınızı güçlendirir.

EĞİTİM AÇIKLAMASI

Bebek masaj ve SPA sertifikası kimler alabilir diye araştırabilirsiniz;

– Bebeklerle ilgili alanda çalışanlar

– Doğum koçları

– Emzirme danışmanları

– Uyku koçu ve uyku danışmanı

– Bebek spa ve masaj yeri açacaklar

– Bebek masörü olmak isteyen herkes

Masaj, yetişkinlerde olduğu gibi bebeklerde de rahatlatıcı etki gösterir. Hatta bebeklerde iletişim sağlamak için de bebek masajı kullanılır. Uzun bir süre algısını koku ve dokunma ile geliştirdiğinden bebek masajı, yeni doğanlarda çok önemlidir. Bebeğinizle olan bağınızı güçlendirmek ve sakinleştirmek için bebek spa ve masaj eğitimi alabilirsiniz. Dokunarak güvende hissetmesini sağlayıp huzurlu uyumasına yardım edebilirsiniz. Bebek masajı, kolik bebeklerde bile ciddi rahatlatıcı etkilere sahiptir. Bebeklerinizin bedensel ve ruhsal olarak sağlıklı olmasını istiyorsanız bebek masajı yaptırmalısınız. Bebek masaj eğitimi sertifikası almış kişilerden destek alabilirsiniz.

Bebek masaj ve SPA sertifikası alarak gelişimlerine katkı sağlayın. Bebek SPA ve masaj merkezi açmak isteyenler de bu eğitimi alıp bebek masörü olur. Uzaktan Eğitim Merkezi, isteyen herkesin geçerli bebek SPA sertifikası alması için online eğitim imkanına sahiptir. Bebek masaj eğitimi sertifikası alıp kariyerinizi şekillendirmenize yardım eder. Buradan alacağınız bebek masaj ve SPA sertifikası kalitesi iyidir. Üniversiteler ile birlikte eğitim verilmesi, eğitim kalitesi ve sertifika özelliği için de etkilidir. Anne ve babalar ile koçların mutlaka alması gereken eğitimler arasındadır. Çalışma saatlerini kendileri belirleyeceklerdir. Bebek spa merkezlerinde çalışmak ya da çocuğunuza yardımcı olmak için çalışmanız fark etmez. En iyi bebek masaj ve spa eğitimi alıp gelişimlerine yardımcı olabilirsiniz.

Çocuğunuza masaj yapılması onları birçok yönden destekler. Anne ile bebek arasında güvenli bağ kurulması için de geçerli bebek SPA sertifikası alınabilir.

 

Geçerli Bebek SPA Sertifikası

 

Geçerli bebek SPA sertifikası alıp yurt dışında da kullanma imkanınız vardır. Uluslararası geçerliliği olan sertifika programlarından olduğundan farklı ülkelerde çalışırsınız. E devlet görünürlüğü olan sertifikalardan biri de geçerli bebek SPA sertifikasıdır.

Geçerli bebek SPA sertifikası bebek bakıcıları tarafından da alınabilir. Bebeğe iyi bakabilmek ve ağladığında sakinleştirmek için eğitim kullanılır. Bebeklerin algısını geliştirmek ve doğru noktalara dokunmayı öğrenmek istiyorsanız bebek masaj eğitimi sertifikası alın. Devlet üniversitesi onaylı bebek masaj eğitimi sertifikası uzaktan eğitim ile alma avantajlarına sahip olursunuz. Uzaktan eğitim alıp panel üzerinden derslere giriş yaparsınız. Canlı derslere size verilen şifre ile girebilirsiniz. Bebek masaj eğitimi sertifikası eğitim programında uygulama dersleri de vardır. Süpervizyon ile desteklenen eğitimler olduğundan öğrenmeniz kolaylaşır. Uzaktan eğitim ile uygulama eğitimleri alınamayacağı düşünülse de bu çok yanlıştır. Uzaktan Eğitim Merkezi, binlerce kursiyerine birçok alanda uzaktan eğitimle sertifika programı sunar. Geçerli bebek SPA sertifikası eğitimi de bunlar arasındadır.

 

Bebek Masaj Eğitimi Sertifikası

 

Bebek masaj eğitimi sertifikası mesleki değişiklik yapmak isteyenlerce de alınabilir. Bebek masaj ve SPA sertifikası ile kendi iş yerinizi de açabilmeniz mümkündür. Mesleki eğitim almak isteyenlerce bebek masaj eğitimi sertifikası alınır. Büyürken sağlıklı olmalarını sağlamak ve sakinleştirmek için kullanılır.

Çocuğunuza nasıl dokunmanız gerektiğini öğrenmek istiyorsanız bebek masaj eğitimi sertifikası alın. Bu sertifika, çocuğunuzla aranızda köprü işlevi görecektir. Ağlama krizlerine etkili ve uzun süreli çözüm sunacaktır.

Bebek Masaj eğitmeni ve Bebek SPA Merkezi yöneticisi Yasemin BAŞARAN hocamız ile,

Uzman DR. Psikolojik Danışman Şengül İNAN GÜLPINAR anlatmaktadır.

Eğitim Sepeti