3,450.00 

Hızlı Okuma Eğitmenliği Eğitimi

3,450.00 

Sürekli olarak kendinizi geliştirmek işinizde de başarılı olmanızı sağlar. O yüzden alternatif çözüm yolları bulunmalıdır. Hızlı okuma eğitmenliği eğitimi ile çok fazla kitap okuyup kendinizi geliştirebilirsiniz.

EĞİTİM AÇIKLAMASI

Hızlı okuma eğitmenliği eğitimi kazanımları şunlardır;

– Etkili ve hızlı okuma

– Dikkat ve konsantrasyonu artırma

– Görme becerisini geliştirme

– Düşünce hızını artırma

Sosyal ve kültürel yönden kendinizi geliştirmek ve güncel bilgilere sahip olmak için sürekli okumak gerekir. Çalışırken kitap okuma, kültürel alanda gelişme mümkün olmaz. İş çıkışı dinlenebilecek kadar zamanınız anca olur. Kısacık dinlenme süresinde ise bir şey yapmak istemezsiniz.

Hızlı okuma eğitmenliği eğitimi, ders verecek, egzersiz açacak kişilerin de alacağı eğitimdir. Hızlı okuma sertifikası ile ücretli hızlı okuma dersi verebilirsiniz. Öğretmenler, egzersiz açıp hızlı okuma teknikleri öğretebilir. İlkokul, ortaokul ve lise öğretmenleri öğrencilerinin okum alışkanlığı kazanması için de hızlı okuma eğitmenliği eğitimi alabilir.

Hızlı okuma eğitmenliği eğitimini;

– Editörlük işleri ile uğraşan

– Yayınevinde çalışan

– Hızlı okuma eğitmenliği yapacak olan

– Yönetici pozisyonunda olanlar

– Öğretmenler

– Eğitimciler

– Herkes

Hızlı okuma eğitmenliği yapmak için gerekli olan hızlı okuma sertifikası Uzaktan Eğitim Merkezi ile alınır.

Hızlı okuma eğitmenliği sertifikası üniversite onaylı şekilde bu eğitim merkezinden verilir. Devlet üniversitesi onaylı hızlı okuma sertifikası yurt dışında da geçerlidir. Şartları gerçekleştirip yurt dışında da hızlı okuma öğretmenliği yapabilirsiniz. Uzaktan Eğitim Merkezi, uluslararası geçerlilikte hızlı okuma sertifikası alacağınız kurumlardandır. Ders süresi fazla olup devlet üniversitesi ile iş birliği yapar. Eğitim programı ve ders içerikleri üniversite ile birlikte oluşturulur. Hızlı okuma eğitmenliği ile çok sayıda eğitim alabilirsiniz;

– Göz egzersizleri

– Zihin egzersizleri

– Hızlı okuma egzersizleri

– Konsantrasyon egzersizleri

 

Hızlı Okuma Sertifikası

 

Hızlı okuma sertifikası programları farklı ders sürelerindedir. Hızlı okuma sertifikası, anlayarak hızlı okuma yapmak isteyenlerce alınır. Göz ve kas egzersizleri okurken görüş açısını genişletir. Geniş alanda daha fazla kelime görüldüğü için okuma hızı da doğrudan artar. Okuma hızınızı artırıp zamandan tasarruf edebilirsiniz. Kitap okumayı sevmeyenler, okumayı zevkli hale getirmek için de hızlı okuma eğitmenliği eğitimi alabilir.

Bilgi birikimini artırmak için hızlı okuma sertifikası programı çok iyi tercihtir. Mesleki olarak kendinizi geliştirmek ya da kişisel gelişim sağlamak için alınabilir. Anlama ve kavrama hızını geliştiren eğitimlerden olduğundan mutlaka almalısınız. Hızlı okuma sertifikası alıp göz hızınız ve zihin hızınızı birbirine yaklaştırabilirsiniz. Buna bağlı olarak da çözüm odaklı düşünme hızınız da gelişecektir. Az zamanda daha çok iş yapmak istiyorsanız hızlı okuma eğitmenliği eğitimi alın.

 

Hızlı Okuma Formatörlüğü

 

Hızlı okuma formatörlüğü yapacak olanlar bu eğitimi seçebilir. Formatörlük eğitimleri uzmanlık eğitimi olarak bilinir. Hızlı okuma öğretmeni, hızlı okuma eğitmeni yetiştirmek için formatörlük eğitimi alınmalıdır. MEB formatörleri hızlı okuma formatörlüğü alarak daha başarılı olacaklardır.

Hızlı okuma formatörlük eğitimini öğretmenler ve eğitimciler aldığında;

– Okullarda egzersiz açar

– Hızlı okuma kursu verir

Egzersiz açmak için gerekli şartlardan ilki hızlı okuma sertifikasıdır. Sınava hazırlanan çocuklara yardımcı olmak ve hızlı okuma eğitmenliği yapmak için acele din. Uzaktan Eğitim Merkezi eğitim avantajları ile size yardımcı olacaktır.

Devlet üniversitesi onaylı hızlı okuma eğitmenliği sertifikası alırsınız. Dakikada okuduğunuz kelime sayısını artıracak en iyi hızlı okuma eğitimidir. Ödediğiniz sertifika ücretinin size kısa sürede dönmesi için hızlı okuma teknikleri öğrenin. Hızlı okuma formatörlüğü alarak kendinizi geliştirebilirsiniz.

Video Eğitimi, Psikolojik Danışman Hocamız Anlatıyor

Canlı Eğitimi ise Dr. Hüseyin Taş Hocamız Anlatıyor.

Eğitim Sepeti