1,950.00 

Kodlama ve Robotik Eğitmenliği

1,950.00 

Kodlama ve robotik eğitmenliği, çocuklara programlama ve robotların hareketlerini kontrol etme eğitimleri verilen kurstur. Kodlama ve robotik eğitmenliği ile robotlara ait verileri işlemeyi çocuklara öğretebilirsiniz. Teknoloji ve programlama odaklı düşünce şeklini çocuklara aşılamak için ideal programlardandır.

EĞİTİM AÇIKLAMASI

Robotik ve kodlama sertifikası ile boş zamanınızda şu kurumlarda ders verebilirsiniz;

  – Halk eğitim merkezi

  – Özel okul

  – Akıl ve zeka atölyesi

  – Devlet okulu

  – Özel eğitim kurumu

Robotik ve kodlama sertifikası alan kişiler kodlama ve robotik eğitmenliği yapmaya hak kazanır. Okullarda, egzersiz açmak ve ders vermek için çeşitli programlar kullanılır. Bunlardan biri de kodlama ve robotik eğitmenliğidir. Robotik kodlama öğretmeni olup gelirinizi artırabileceğiniz gibi çocukların çağı yakalamasını da yardım edersiniz. Çocukların merakını yararlı bir alana yönlendirmiş olursunuz. Robotik kodlama, çocuklara teknolojisi becerisini kazandıracak eğitimlerdendir. Analitik düşünme ve kodlama odaklı çalışmaya teşvik eder. Boş oyun oynamaları ve zamanını öldürmeleri yerine robotik ve kodlama eğitimi vererek çocukları bu alana yönlendirebilirler. Kodlama ve robotik eğitimi ile çocuklarda gözle görülür olumlu gelişmeler olacaktır.

- Robotların hareketlerini kontrol etme ve robotları harekete geçirme

- Programlama ve yazılım dili öğrenme

- Uygulama hazırlama

- Proje geliştirme

- Arduino ile robotik kodlama

- Robotta ışık yakma becerileri kazanma

- Robotlara duyusal veri işleme

Robotik ve kodlama sertifikası aldıktan sonra özel okullarda ve eğitim kurumlarında çalışırsınız. Mekanik devreler ve elektronik sistemler üzerinden komut yazmanız kodlama eğitmenliği eğitimi ile mümkündür.

 

Robotik Ve Kodlama Sertifikası

 

Dünya üzerinde neredeyse her eğitim sisteminde robotik ve kodlama dersleri vardır. Gelişmişlik düzeyini daha ileriye taşımak isteyen ülkeler bu eğitimlere muhtaçtır. Robotik ve kodlama sertifikası aldıktan sonra kendiniz dışında birçok kişiye de faydanız dokunacaktır.

Kodlama ve robotik eğitmenliği ile çocuklara okul öncesi dönemde bile eğitim verilebilir. Arduino ile robotik kodlama eğitimi alıp çocukların küçük yaşlarda bile robotların verilerini işlemesini öğrenmesini sağlarsınız. Kodlama ve robotik eğitmenliği programları arttıkça bu alanda ilgi de büyür. Robotik ve kodlama sertifikası ile eleştirel düşünme özelliği de kazanılır. Üretmek ve tasarlamak için alınacak en iyi eğitimlerdendir.

Uzaktan Eğitim Merkezi, robotik ve kodlama sertifikası alacağınız kurumlardandır. Uzaktan robotik eğitmenliği ve kodlama eğitmenliği eğitimi ile kolayca sertifika sahibi olursunuz. Robotik eğitmenliği, üniversite düzeyinde uzmanlık eğitimleridir. Çocukların gelişimlerini desteklemekle birlikte sizin de programlama ve robot verilerini işleme yeteneğiniz artar. Algoritma ve kod yazma gibi fonksiyonel eğitimler alırsınız.

Buralarda çalışmak ve eğitim düzeyinizi artırmak için kodlama ve robotik eğitmenliği sertifika programına kayıt yaptırın. Kodlama ve robotik eğitmenliği sertifika ücreti eğitim kurumunda makuldür. Devlet üniversitesi onaylı program satın almak dışında derslere online katılırsınız. Süpervizyon ve uygulama eğitimleri çok fazla olup canlı dersler ile konuları takip edersiniz. Örgün eğitimden hiçbir farkı yoktur. Hatta ekstra eğitim masrafları ödemediğiniz için robotik eğitmenliği ve kodlama eğitmenliği eğitimi daha mal olur.

 

Robotik Eğitmenliği

 

Kodlama eğitmenliği ve robotik eğitmenliği çağın mesleğidir. Bilgisayara, yazılıma, robotlara ve teknolojiye ilgi duyan herkes bunu doğru yerde kullanabilir. Robotik eğitmenliği ve kodlama eğitmenliği yapmak istiyorsanız şehir değiştirmenize gerek olmaz. Oturduğunuz yerden Türkiye’nin her tarafından eğitimlere katılırsınız. Kodlama eğitmenliği sertifikası alıp ders verebilirsiniz. Kodlama ve robotik eğitmenliği sayesinde ders dışı egzersiz açabilir, kurs verebilirsiniz. Mesleki gelişim amacı taşıyan robotik eğitmenliği eğitimi alarak kariyerinizi şekillendirirsiniz.

Celal Abbas BOZKURT

Hocamız Yıldız Teknik Üniversitesinden Mezun Olmuş, Uzun Yıllar Özel Okullarda Bilgisayar Zümre başkanı olarak hizmet vermiş. Son 7 yıldır kurumumuzda robotik ve kodlama eğitimlerimizin video eğitimlerini vermektedir. Canlı eğitimleri ise İlker KARAGÖZ hocamız vermektedir.

Eğitim Sepeti