3,500.00 

Profesyonel Yaşam Koçluğu Eğitimi

3,500.00 

Profesyonel yaşam koçluğu eğitimi bazı şartları taşıdığı takdirde faaliyet alanı da genişler. Yaşam koçluğu eğitimi ve yaşam koçluğu sertifikası kazanımları çalışma alanınızın genişliğini de belirler. Uzaktan Eğitim Merkezi’nde profesyonel yaşam koçluğu eğitimi almak sizi her yönden geliştirir. Kişisel gelişiminizi desteklemekle beraber avantajlara da sahip olursunuz.

EĞİTİM AÇIKLAMASI

Yaşam koçluğu sertifikası alıp şunları yapabilirsiniz.

  – Kariyerde başarılı ilerleme

  – Özel hayatta mutluluğu yakalama

  – Karar verirken mantıklı davranma

  – Ekonomik yönden hayatı düzenleme

  – Sosyal ve kültürel yönden kendini geliştirme

Bireylerin dönüşüm sağlaması, mutlu olması ve farkındalığını geliştirmesi yaşam koçu ile mümkündür. Koçluk eğitimleri alarak bireylerin yaşamını düzenlemek kolaydır. Koçluk hizmetleri değişken sertifika programlarından oluştuğundan dilediğinizi alın. Profesyonel yaşam koçluğu, öğrenci koçluğu, aile ve yaşam koçluğu şeklinde farklı meslekler vardır. Eğitimleri farklılaştığı gibi ders süresi de değişkendir. Profesyonel yaşam koçluğu eğitimi alıp danışmanlık verenler sertifika merkezi ile önceden görüşmelidir. İstekleri doğrultusunda eğitim alma hakları vardır.

Profesyonel yaşam koçluğu eğitimi bazı şartları taşıdığı takdirde faaliyet alanı da genişler. Yaşam koçluğu eğitimi ve yaşam koçluğu sertifikası kazanımları çalışma alanınızın genişliğini de belirler. Uzaktan Eğitim Merkezi’nde profesyonel yaşam koçluğu eğitimi almak sizi her yönden geliştirir. Kişisel gelişiminizi desteklemekle beraber avantajlara da sahip olursunuz.

- Uluslararası geçerli yaşam koçluğu sertifikası yurt dışında da faaliyet göstermenize yardımcı olur.

- E devlet sisteminden görülen profesyonel yaşam koçluğu sertifikası danışanlara güven sağlar.

- Yaşam koçluğu eğitimi uzaktan ise derslere istediğiniz yerden katılıp sertifika alırsınız.

- Devlet üniversite onaylı profesyonel yaşam koçluğu sertifikası verilir.

- Süpervizyon ve uygulama eğitimleri sayısı fazladır.

- Profesyonel yaşam koçluğu eğitimi ücreti diğerleri ile kıyaslandığından uygundur.

- Çalışma saatlerinizi kendinize göre ayarlamanıza imkan verir.

Profesyonel yaşam koçluğu eğitimi alarak iş değişikliği yaparsınız. Önünüzü görmekte zorlanıyor, yeni işte çalışmaya cesaret edemiyor olabilirsiniz. Profesyonel yaşam koçluğu eğitimi alıp düzeninizi oturtana kadar bulunduğunuz işte çalışırsınız. Derslere istediğiniz mekanda ve zamanda katıldığınızdan çalışırken eğitim almakta zorlanmazsınız. Yaşam koçluğu sertifikası aldıktan sonra freelance çalışıp gelir kazanırsınız. Sizi daha ileriye taşıyacak eğitim fırsatları Uzaktan Eğitim Merkezi’nden verilir. Sertifika kalitesinden eğitim içeriklerine kadar her biri size fayda sağlayacaktır.

 

Yaşam Koçluğu Sertifikası

 

Yaşam koçluğu sertifikası kimler alabilir diye araştırıp kısa zamanda eğitime başlayın. Yaşam koçluğu sertifikası olmadan profesyonel yaşam koçluğu yapılamaz. Eğitim merkezinden sertifika programı satın aldıktan sonra sertifika sınavı yapılır. Bu sınav Uzaktan Eğitim Merkezi’nde uygulanan eğitim modelinde çok daha kolay geçilir.

Eğitim merkezinin sağladığı ders kalitesi danışmanlık şeklini de etkiler. En iyi profesyonel yaşam koçluğu eğitimi ile danışanlarınıza faydalı olursunuz. Bu da zaman içinde artan danışan sayınızı artırır.

 

Yaşam Koçluğu Eğitimi

 

Yaşam koçluğu eğitimi kimler alabilir konusunda merak ettikleriniz olabilir. Uzaktan Eğitim Merkezi’yle görüşüp öğrenebilirsiniz. Yaşam koçluğu eğitimi almanın sınırı yoktur. İsteyen herkes profesyonel yaşam koçluğu eğitimi alabilir. Ayrıca şu kişilerin de eğitim alması başarısını artırır;

- Psikolog

- Pedagog

- Psikolojik danışman

- Öğretmen

- Öğrenci koçu ve eğitim danışmanı

- Aile danışmanı

Yaşam koçluğu eğitimi alan kişiler verdikleri hizmette derslerde öğrendiklerini kullanır. Bireyleri motive edip potansiyellerini gerçekleştirmek için alınabilir. Yaşam koçluğu eğitimi danışanlarınız dışında sizi de harekete geçirir. Bakış açınızı değiştirirken insanlara nasıl faydalı olacağınızı da öğretir. Yaşam koçluğu sertifikası aldıktan sonra çalışacağınız kurumlar çoğalacağından istediğiniz yere iş başvurusu yapabilirsiniz. Devlet üniversitesi onaylı profesyonel yaşam koçluğu sertifikası sizi hayallerinizden de öteye taşır. Gelirinizi artırmakla kalmaz sevdiğiniz işte çalışıp gelir elde edersiniz.

Doktor Psikolojik Danışman Şengül İNAN GÜLPINAR

Yaklaşık 10 yıldır Yaşam Koçluğu eğitimini örgün ve online olarak kurumumuzda vermekte ve merkezimizde Yaşam Koçluğu seansları yapmaktadır.

 

Uzm. Psk. Dan. Aygül Bahar YILMAZ

2012 yılından beri Türkiye'nin farklı illerinde Yaşam Koçluğu eğitimi yapmakta olup, halen Adana’da Çukurova aile danışma merkezinin kurucusu ve kurumda Yaşam Koçu olarak seans almaktadır.

Eğitim Sepeti