Meryem M.

Hocalarını ve bizimle ilgilenen diğer yetkilileri tanıdıkça kuruma olan güven duygum oluştu. Hocalarda diğer yetkililer de her tülü sorularımızla ve sorunlarımızla fazlasıyla ilgilendiler. sertifikalarımın bu merkezden olacagi için çok mutluyum. Çünkü..

Nuri A.

Uzaktan Eğitim Merkeziyle tanışmadan önce bir çok araştırma yaptım. Ve güvenip eğitim almaya cesaret edemedim. Bir tanıdık tavsiyesiyle ömür boyu eğitim merkezini tanıdım. Aile danışmanlığı dersleri almaya başladım. Siz de gönül rahatlığıyla..

Yavuz E.

Bir öğrenci grubu olarak aklımızda bir çok soru mevcuttu. Her sorumuzun, aklımıza takılan her konunun cevabını kolaylıkla bulabildik. Özverili, nezaketli ve herşeyden önce güvenilir. Sistemleri de çok stabil. Kesinlikle tavsiye ediyorum.

Ayşe S.

Kariyer akademi ve çalışanları ile tanışalı yaklaşık bir buçuk yıl oldu iyi ki yollarımız kesişmiş diyorum. Ben üç farklı eğitime katıldım hepsinden çok memnunum, yine olsa yine aynı kurumdan alırım sertifikalarımı, ilgi, alaka, tecrübe hepsi çok iyiydi.

Esmanur M.

Aygül Bahar Yılmaz hocamız alanında çok kıymetli ve özverilidir. Kendisinden Aile Danışmanlığı eğitimi almaktayım, aklınıza takılan her türlü sorunun cevabını alabiliyorsunuz. Eğitim boyunca ve sertifikanızı alsanız dahi destekte bulunuyorlar. Herkese tavsiye..

Yağmur G.

Gerek ilgi ve sorulara hızlı yanıtları ile profesyonel bir çalışma gerçekleşmektedirler. Eğitim içeriği çok kapsamlı ve hocalarımız alanın içinden bulunan kişiler olup aktardıkları içerikler aldığınız eğitimi değerli kılmaktadır. Umarım bu çizgide devam ederler.

Ahmet Y.

Çok araştırdım buraya karar verirken hala kaygılarım vardı ama iyi ki iyi ki Uzaktan Eğitim Merkezini tercih etmişim dedirten Aygül Bahar hocamıza esra hocamıza ve diğer hocalarımıza tekrar teşekkür ediyorum. İstisnasız en iyi kurumlar.

Birgül Y.

Alacağım eğitim için farklı kurumlar araştırıp en son bu kuruma karar vermiştim. İyi iletişim, profesyonel hocalar ve en önemlisi de güvenilir bir kurum olması nedeniyle verdiğiniz ücretin hakkını fazlasıyla karşılıyorlar. Sizlere de tavsiye ederim.

B. Akyol

Aldığım eğitimlerden çok memnun kaldım. Üstelik eğitiminiz bittikten sonra bile hala bu güzel eğitim merkezinin bir parçası olmaya devam ediyorsunuz. Aile gibi hissediyorsunuz. Eğitimler kaliteli, nitelikli. Ben çok memnunum kaldım. Bundan sonra..

Cengiz Ç.

Aile danışmanlığı ve cinsel terapi eğitimlerimi aldığım kurum. Gerçekten iletişimleri çok iyi. Her sorunuzu detaylıca cevaplıyorlar ve sorunlarınıza kısa sürede çözüm bulabilirsiniz. Özellikle kaliteli bir online eğitim arıyorsanız…

Eğitim Sepeti