aile dizimi terapisi egitimi sertifikasi 6384ac5bf41e8 |  | Uzaktan Eğitim

 

Aile Dizimi Eğitimi Fiyatları Nelerdir ?

Aile Dizimi Sertifikası Online almak isteyen kişiler aile dizimi eğitimi fiyatları nelerdir sorusu kalıba altında aile dizimi eğitimi alacakları zaman ne kadar masraf edebileceklerini öğrenmektedirler. Aile dizimi eğitimi fiyatları ise günümüzde 2000 TL ve 5.000 TL arasında geçinmektedir. Bunun yanı sıra aile dizimi eğitimlerinin daha uygun fiyatlara veya daha pahalı fiyatlara eğitim programları dahilinde satan kurumlar da bulunmaktadır. Yani bu yüzden değişiklik gösterse dahi 2000 TL veya 5000 TL arası ideal bir fiyat aralığıdır peki aile dizimi nedir aile dizimi karmaşık ilişki sistemlerinde ruhsal çatışmaların nasıl bir şekilde ortaya çıktığını ve bu sorunların nasıl geliştiğini anlamaya yarayan bir terapi yöntemidir. Aile dizimi ailenin nesiller boyu birbirine soft bağlarla derin bir şekilde bağlı olduğu anlayışına dayanmaktadır. Aile bir sistem şekli olarak ele alınır ailede normalde görünmeyen dinamikleri görünür hale getiren bir yöntemdir. Aile dizimi yöntemi aile dizimi uygulamaları çalışmaları yapılırken kişilere ailelerinden genetik kodlarla birlikte ruhsal mirasları da nasıl bir şekilde kendi bedenlerini aktardıklarını gösterilmektedir.

 

 

Aile Dizimi Sertifikası Online Eğitim İçeriği Nelerdir ?

Aile dizimi eğitimi içeriği kişiler adına oldukça önem taşımaktadır. Bu önem doğrultusunda aile dizimi eğitimi online eğitim içeriği nelerdir sorusu sorulmaktadır. Peki aile dizimi eğitim içerikleri nelerdir şu başlıklar altında bazılarını inceleyebiliriz: Sistemik aile terapisi, Bert Hellinger Terapisi hayatı, aile dizimi kuramı, aile dizimi oluşturmak, aile diziminde dışlanma, aile diziminde denge yasası, aile diziminde denge kavramı, aile diziminde tek seans modu aile dizimi oluşturmak, aile diziminde düzen kavramı, aile diziminde vaka örnekleri, aile diziminde öfke kavramı, aile diziminde özdeşim, aile diziminde suçlu ve korunan, aile diziminde suçluluk duygusu, aile sisteminde düzenleyici ifade eder gibi eğitim başlıkları içerisinde eğitim içerikleri kişilere verilmektedir.

 

Aile Dizimi Eğitimi Kimler Alabilir ?

Aile dizimi eğitimi almak için aile dizimi eğitimi kimler alabilir sorusu altındaki kişilerin olup olmadığı oldukça önem gösteren bir durumda çünkü kimlerin alabileceği aile dizimi adına bir koşul belirtmektedir. Peki aile dizimi eğitimi kimler alabilir: Psikologlar, çocuk gelişim uzmanları, sosyal hizmet uzmanları, psikolojik danışmanlar, sosyologlar, hemşireler, uzman asistan ve pratisyen hekimler ve belirtilen bölümler içerisinde son sınıf öğrencisi olan kişiler aile dizimi eğitimi programına katılarak eğitim alabilir ve sertifika sahibi olabilir.

Eğitimi incelemek veya satın almak için: https://uzaktanegitimmerkezi.com.tr/egitim/aile-dizimi-egitimi/

Aile Dizimi Eğitimi

Uzaktan Eğitim Merkezi

Yorum Yazın

Eğitim Sepeti