Aile ve yaşam koçluğu

Aile ve yaşam koçluğu, hayatı her yönü gözlemleyip bakış açınızı değiştirecek mesleklerdendir. Yaşadığınız hayatın nasıl bir rotası olacağı ve başarıyı nasıl yakalayacağınız öğretilir. Çalışma saatlerinizi kendiniz belirlemek, koçluk hizmeti vermek istiyorsanız aile ve yaşam koçluğu düşünün.

Bireylerin kendi hayatlarının yanı sıra başkalarının hayatını da şekillendirdiği mesleklerdendir. Kazanımlarınızı artıran bu meslek sizi her yönü ile baştan aşağı değiştirir. Aile ve yaşam koçluk eğitim programı, sağlıktan tutun da hayatı yaşama biçiminize kadar hepsini düzenler. Böylece eskisinden çok daha iyi ve kaliteli hayat yaşayabilirsiniz. Öğrendiklerinizi kullanırken bir yandan da para kazanmak istiyorsanız aile ve yaşam koçluğu yapabilirsiniz.

Aile ve Yaşam Koçluğu Eğitimi Nedir?

Aile ve yaşam koçluk eğitimi nedir ve nereden alınır konusunu düşünmeyin. Eğitim Sertifika, aile ve yaşam koçluk eğitimi ile size çok yönlü fırsatlar sunar. Uluslararası geçerli aile ve yaşam koçluk eğitimi sertifikası ile kariyerinize yurt dışında da devam edersiniz. Nefes egzersizlerinden sağlıklı yaşam ve iletişim şekillerine kadar her detaya hakim olursunuz. 520 saat eğitimi 3 ay süre ile aldıktan sonra artık yeni mesleğinizle danışan kabul edersiniz.

Sertifikanın Kullanım Alanları

Aile ve yaşam koçluk sertifikası ve eğitimi, sertifikanın kullanım alanları düşünüldüğünde sizi cezp eder. Koçluk hizmetleri verilen yerlerde çalışabileceğiniz gibi danışmanlık da sağlarsınız. Aile içi iletişim sorunlarına yaklaşımları öğrenip bunları ortadan kaldırırsınız. Aile ve yaşam koçu, aklınıza gelecek her konuda danışanları destekleyeceğiniz eğitimler alır. Öğrencilerin sınav kaygısı ile baş etmesi, motivasyonunu geliştirmesi vs. sayısız eğitimler verilir. Çok yönlü ve danışmanlık alanı bir hayli geniş eğitimler arasındadır.

Üniversite Onaylı Aile Ve Yaşam Koçluğu Sertifikası

Üniversite onaylı aile ve yaşam koçluk sertifikası ile danışanlarınız size güven duyar. Üniversite onaylı aile ve yaşam koçluk sertifikası aile modelleriyle ilgili nitelikli danışmanlık eğitimleri aldığınızı gösterir. Sertifika sınavını geçen kursiyerlere verilen sertifika, e devlet görünürlüğüne sahiptir. Üniversite ile birlikte hareket edilen programlardan olup kariyerinizde başarı sağlar. Rakiplerinizden birkaç adım öne geçmek için bu sertifika programını tercih edin.

Eğitimi İncelemek ve Satın Almak için Tıklayın: https://uzaktanegitimmerkezi.com.tr/egitim/profesyonel-yasam-koclugu-egitimi/

Uzaktan Eğitim Merkezi

Eğitim Sepeti