Kodlama ve robotik eğitmenliği

 

Robotların ve teknolojinin insana hizmet etmesi bu alana olan ilgiye de artırmıştır. Gelecekte insanların yaptığı her şeyi robotların yapabilmesi için dünyada her saniye yeni gelişme kaydedilir. Gelişmeleri takip etmek, bilime katkı sağlamak için robotik kodlama alanına yönelmelisiniz. Robotik kodlama sertifika programı (uzaktan eğitim) bireylerin teknolojiye yakınlaşmasını ve bilgi edinmesini sağlar.

Gelişmiş ülkelerden geri kalmamak ve teknolojik gelişmelere açık olmak adına robotik kodlama sertifika programı için kayıt yaptırılmalıdır. Eğitimciler, öğretmenler ve yetişkin herkes eğitimle keşfedilmemiş yeteneklerinin farkına varır. Okullarda robotik kodlama dersi MEB müfredatına girdiğinden sertifika sayesinde ders de verirsiniz. Robotik kodlama sertifika programı (uzaktan eğitim) eğitim kurumlarında seçmeli ders vermenizi sağlayacak anahtardır.

 

MEB Onaylı Robotik Kodlama Eğitimi

 

MEB onaylı robotik kodlama eğitimi almanız Milli Eğitim Bakanlığı için önceliklidir. MEB onaylı sertifika programları güvenilir olup kurs sonunda sertifika verme yetkisi MEB elindedir. Eğitim kalitesi daha öncesinde test edildiğinden standartlar dahilinde eğitim aldığınız kabul edilir.

MEB onaylı robotik kodlama eğitimi ders dışı egzersiz açma veya seçmeli derslere katılma imkanı da verir. Derslerde robotları yazılımla nasıl hareket ettireceğiniz öğretilir. Robotların hareketlerini yazılan kodlar sayesinde kontrol altına alma, oyun geliştirme ve yazılım çalışmalarına katılma olanağınız artar. Robotların ve bilgisayarın dünyasına girebilmek için MEB onaylı robotik kodlama eğitimi gereklidir. Böylece çocukları da bu eşsiz dünyaya çekip ileride büyük çalışmalara imza atmasını sağlarsınız.

 

MEB Onaylı Robotik Kodlama Sertifikası

 

MEB onaylı robotik kodlama sertifikası olmadan ders veya eğitim vermek mümkün olmaz. Ders dışı egzersiz açmak, ders vermek, çocuklara robotik ve kodlama alanındaki bilgilerinizi aktarmak için sertifika gerekir. MEB onaylı robotik kodlama sertifikası ile ilgili müdürlüklere ders vermek istediğinizi beyan edebilirsiniz. Egzersiz açmak ve ders vermek için istenen MEB onaylı robotik kodlama sertifikası olmadan başvurunuz kabul edilmez.

Üniversite iş birliği ile hazırlanana programlardan MEB onaylı robotik kodlama sertifikası alırsanız çalışma alanınızı genişletirsiniz. Uzaktan Eğitim Merkezi bu konuda size gereken desteği sağlar. MEB onaylı robotik kodlama sertifikası fiyatı uygun olup derslere evinizden katılırsınız. Kurs sonundaki online sınavdan geçerli not aldıktan sonra sertifika verilir. MEB onaylı robotik kodlama sertifikası üniversite tarafından adresinize kargo ile yollanır.  MEB onaylı robotik kodlama sertifikası ile çocuklarınıza eğitim verip kod yazma ve yazılım alanlarına yönlendirebilirsiniz.

 

Uzaktan Eğitim Robotik Kodlama Kursu

 

Uzaktan eğitim robotik kodlama kursu avantajları diğerlerine göre çok daha fazladır. Üstelik Uzaktan Eğitim Merkezi’nden bu eğitimi alırsanız avantajları diğerleri ile kıyaslanamaz.

Uzaktan eğitim robotik kodlama kursu alırken canlı derslere istediğinizde giriş yapıp konuları tekrar da edebilirsiniz. Çalışmanızdan veya iş saatinizden taviz vermezsiniz. 7 gün ve 24 uzaktan eğitim robotik kodlama kursu derslerine girebilirsiniz.

 

Eğitimi İncelemek İçin: https://uzaktanegitimmerkezi.com.tr/egitim/kodlama-ve-robotik-egitmenligi/

Uzaktan Eğitim Merkezi

Yorum Yazın

Eğitim Sepeti