Akıl Zeka Oyunları Ve Satranç Eğitimi

 

Çocuklarda akıl ve zekayı geliştirecek etkinlikler hayatta başarı şansını da artırır. Akıl zeka oyunları ve satranç eğitimi ile kendinizi ve başkalarını geliştirebilirsiniz. Amacınız çocukların gelişimini desteklemek dışında gelir sağlamaksa en iyi sertifika programlarındandır.

 

Akıl zeka oyunları ve satranç eğitimi, paket kurs olarak bilinir. İki eğitim alıp ve sertifika alıp tek kurs ücreti ödersiniz. Halk eğitim merkezi, belediye, okul ve zeka kulüplerinde aranılan eğitmen olursunuz. En iyi akıl zeka oyunları ve satranç eğitimi ile sayısız oyun öğrenirsiniz. Bunları öğrencilerinize öğretirken zekanızın gelişimini de desteklersiniz.

 

Akıl Zeka Oyunları ve Satranç Eğitmenliği Programı

 

Akıl zeka oyunları ve satranç eğitmenliği programı uzaktan eğitim olarak verilir. Uzaktan eğitim avantajından yararlandığınız gibi eğitim içerikleri de sizi fazlası ile tatmin eder. 30’dan fazla akıl zeka oyunu dışında satranca dair her detayı öğrenirsiniz. Sizden sertifika isteyen kurumlara da akıl zeka oyunları sertifikası gösterirsiniz.

 

Akıl zeka oyunları ve satranç eğitmenliği programı farklı alanlarda eğitim verme şansınızı artırır. İş alanınızı genişlettiği gibi kazancınızı da yükseltir. Akıl zeka oyunları ve satranç eğitmenliği programı ile okullarda seçmeli derslere girer, egzersiz açarsınız. Akıl zeka oyunları sertifikası başvuru için zorunlu belgedir.

 

Akıl Zeka Oyunları Sertifikası

 

Akıl zeka oyunları sertifikası, eğitiminize değer katmakla kalmaz. Aynı zamanda düşünce gücünüzü ve muhakeme kabiliyetinizi de geliştirir. Akıl zeka oyunları sertifikası olmadan kurum başvurularında resmi olarak çalışamazsınız. Çünkü ders vermek ve egzersiz açmak için akıl zeka oyunları sertifikası almanız gerekir. Eğitim Sertifika, 260 saat satranç ve akıl zeka oyunları eğitimini birlikte verir. Niteliğinizi artırmak dışında zekanızı geliştirmenize de fırsat sunar. Zeka sürekli geliştirilen bir olgudur. Bu eğitim, kendinizi ve yeteneklerinizi geliştirmenize yardımcı olur.

 

Nasıl Satranç Eğitmeni Olurum?

 

Okullarda ders vermek ve egzersiz açmak için nasıl satranç eğitmeni olurum sorusunun cevabını arayabilirsiniz. Bu oldukça basittir. Eğitim Sertifika, size eğitim programlarında ve ödemelerde yardımcı olur. Online olarak bu eğitimi alırken profesyonel destek de sağlamaktayız.

Akıl ve Zeka Oyunları Eğitimi için: https://uzaktanegitimmerkezi.com.tr/egitim/akil-zeka-oyunlari-egitimi/

Satranç Eğitmenliği Eğitimi için: https://uzaktanegitimmerkezi.com.tr/egitim/satranc-egitmenligi-egitimi/

Uzaktan Eğitim Merkezi

Eğitim Sepeti