uzaktan egitim aile danismanligi sertifikasi

Aile ilişkilerini daha iyi temeller üzerine kurmak ve sorunlara kalıcı çözüm bulmak için aile danışmanı desteği alınır. MEB aile danışmanlığı eğitim programı ile uzmanlaşıp aile danışmanı unvanı almanız mümkündür. Farklı eğitim seçeneklerinden kendiniz için en doğrusunu seçtiğiniz takdirde aile danışmanı olarak çalışırsınız. Uzaktan eğitim aile danışmanlığı alırsanız işlerinizi aksatmayacağınız gibi eğitim ve kariyer hayatınızı da geliştirirsiniz.

Psikoloji, PDR, hemşirelik, sosyoloji, tıp, çocuk gelişimi ve sosyal hizmetler mezunları yeni bir alanda çalışmak için eğitim alabilir. Uzaktan eğitim aile danışmanlığı alabilecek bölümlerden mezunlar aile danışmanlığı merkezi de açar. İstediğiniz takdirde başka bir yerde aile danışmanı olarak çalışabileceğiniz gibi kendi işinizin patronu da olursunuz. Aile içi her türlü problemde başkalarına fayda sağlarken yaşam standartlarınızı da üst seviyelere çıkarırsınız.

 

Aile Danışmanlığı Merkezi Açma Şartları

 

Aile danışmanlığı merkezi açma şartları oldukça basit olup en önemlisi eğitimdir. Yasal olarak belirlenmiş eğitim süresi dahilinde aile danışmanlığı eğitimi aldıktan sonra diğer prosedürler size kolay gelecektir. Aile danışmanı, aile danışmanlığı merkezi açma şartları sağladığı sürece danışmanlık merkezi açar.

Uzaktan Eğitim Merkezi’nden aile danışmanlığı MEB onaylı sertifika aldıktan sonra şartların en önemlisini yerine getirmiş olursunuz. Sadece aile danışmanlığı eğitimi ilgili yönetmelik kapsamında kabul edilmez. Bu yüzden eğitim merkezi size 480 saatlik eğitimle birlikte aile danışmanlığı sertifikası verir. Aile danışmanlığı sertifikası ile hazırladığınız belgeleri ilgili birimlere teslim edersiniz. Sonrasında aldığınız eğitim ve aile danışmanlığı merkezi açma şartları yerine getirilip getirilmediği araştırılır. En önemlisi aile danışmanlığı MEB onaylı sertifika olduğundan diğerleri tamamlanabilecek eksikliklerdir.

 

Aile Danışmanlığı MEB Onaylı Sertifika

 

Aile danışmanlığı eğitimi alırken ders süresi ve sertifika niteliği en önemlisidir. Aile danışmanlığı MEB onaylı sertifika alındığı sürece çalışabileceğiniz yerler artar. Aile danışmanlığı eğitimi faaliyet göstermek açısından tek başına yeterli olmaz. Aile danışmanlığı merkezi açma şartları incelendiğinde aile danışmanlığı sertifikası ilk sıradadır.

Aile danışmanlığı MEB onaylı sertifika veren Uzaktan Eğitim Merkezi sizi alanınızda uzman yapar. Üstelik aile danışmanlığı eğitim süresi yasal olarak belirlenmiş ders saatlerinden çok daha fazladır. Uzmanlığınızı artırırken her yerde kullanabileceğiniz aile danışmanlığı MEB onaylı sertifika da verir. Kendinizi yetiştirmek ve en iyi şartlarda çalışmak için bu programı kaçırmayın. MEB aile danışmanlığı eğitim programı fiyatı da son derece makul ve avantajlıdır.

 

MEB Aile Danışmanlığı Eğitim Programı

 

Eğitim programı almayı düşünüyorsanız tercihlerinizi mantıklı yapmak durumundasınız. MEB aile danışmanlığı eğitim programı uzun yıllar kullanacağınız sertifika da verir. Uluslararası akreditasyonlu sertifika veren MEB aile danışmanlığı eğitim programı ile çalışma alanınızı genişletin. Online eğitim fırsatlarını değerlendirerek çalışırken sertifika almanın avantajına sahip olun. Uzaktan Eğitim Merkezi, MEB aile danışmanlığı eğitim programı hazırlarken üniversiteler ile çalışma yürütür.

Eğitimi İncelemek veya Satın Almak İçin:  https://uzaktanegitimmerkezi.com.tr/egitim/aile-danismanligi-egitimi/

 

Uzaktan Eğitim Merkezi

Yorum Yazın

Eğitim Sepeti